Pagrindinis / Ryšių Įranga

10GBASE-DWDM SFP+ siųstuvas-imtuvas, 10G 40KM C-BAND 1563.86 nm~1528.77 nm ER optinis modulis,dual LC abd DDM,suderinama su Kadagio

€327.95

€311.55

Produkto aprašymas

  • Prekės Pavadinimas: Opmedia
  • Modelio Numeris: DWDM-SFP-10G-ER-JP
  • Suderinamas: Kadagio
  • Pakuotės Dydis: 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)
  • Pakuotės Svoris: 0.15kg (0.33lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

10Gb/s DWDM Single-mode SFP+ siųstuvas-imtuvas (C-BAND 1563.86 nm~1528.77 nm ) Suderinamas su Kadagio įranga

PRODUKTO SAVYBĖS

Suderinamas su SFP+ MSA

Atitinka 802.3 ae 10GBASE-ER

Atitinka SFP+ SFF-8431 ir SFF-8432.

Hot-pluggable SFP pėdsaką

Įmontuotas skaitmeninis diagnostikos funkcijas

Didžiausias Nuorodą Ilgis-40 km.

Vienas maitinimas 3.3 V

1 klasės lazerinis gaminys atitinka EN 60825-1

Byla temperatūros diapazonas: nuo -5 iki 70 celsijaus

Galios sklaida

PROGRAMOS

10GBASE-ER / EW

APRAŠYMAS

Su 10Gb/s DWDM Single-mode SFP+ siųstuvai-imtuvai yra skirta perduoti ir gauti optinius duomenų per vieną rūšį optinio pluošto už nuorodą, ilgis 40 km. Skaitmeninis diagnostikos funkcijos yra prieinamos per I2C.Šis modulis yra skirtas vienos rūšies pluošto ir veikia nominalios bangos ITU Tinklelis, C Grupė DWDM bangos. Ji yra su SFP+ 20-pin jungtis, leidžianti hot plug pajėgumą. Siųstuvas skyriuje naudoja DWDM EML lazeriu ir yra 1 klasės lazerinis reikalavimus pagal Tarptautinius Saugos Standartą IEC 60825.Imtuvo skyrius naudojasi PIN detektorius ir ribojantis po stiprintuvo IC.

Pastaba: Prašome leiskite mums žinoti, kuris kanalas( CH 17~6 1 arba 1563.86 nm~1528.77 nm) jums reikia, kai užsakymo.

Mūsų Gamykloje

Sertifikatai

Packaing

Patarimų prašome atidžiai perskaityti

PRISTATYMAS

1. Mes gabenti prekes į visas šalis visame pasaulyje.

1.1 Mes teikiame nemokamas pristatymas su Epacket,Jungtinės amerikos valstijos, pakuotės turėtų būti mažiau nei 2000gram,pristatymo laikas yra apie 7-20days.jei vertė pakete yra daugiau nei USD200, Reikės mokėti mokesčius.

1.2 Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu, taip pat nemokamai laivybos,pakuočių turėtų būti mažiau nei 2000gram, Šis laivybos kelias galime pristatyti į visus pagrindinius pasaulio šalių,paprastai pristatymo laikas 16~35days,išskyrus Braizil,tai bus 60~90days.

1.3 tarptautinės Express, tokių kaip DHL, EMS, "FedEx", UPS,TNT yra neprivaloma jūsų pageidavimu,kaina bus pirkėjų sąskaita.Mes pasistengsime rasti geriausią laivybos būdas, atsižvelgiant į skirtingus vietą, kurioje norite įrašyti krovinių. Laivybos išlaidos yra apskaičiuojamos ir nustatomos pagal sklypo svorį ir dydį.

2. Visi muitai ir mokesčiai, yra atsakingas pirkėjas.

3. Siekiant gauti prekes sklandžiai, prašome patvirtinkite savo kelionės tikslo adresą ir telefono numerį, po to, kai jūs padaryti sumokėti. Ačiū!

4. Jei turite laivybos prašymą, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, ir mes būtume laimingi galėdami priimti jus.

5. Už Braizil klientai,prašome įtraukti PVM numeris užsakymo informacija,Užsakymai gali būti atidėtas, jei mes neturime savo PVM mokėtojo kodą.

5. Urmu Pirkėjas, prašome Susisiekti su mumis Prieš Siūlymą!

GARANTIJA

Pažadame, visi reklamuojami optiniai siųstuvai-imtuvai yra visiškai naujas su naujų komponentų ir dalių, ir visiškai jokiu būdu nenaudokite senų ir restauruotas medžiagų. Visi optiniai siųstuvai-imtuvai buvo per funkcinis bandymo ir senėjimo bandymas. Mes suteikiame 3 metų garantiją visi optiniai siųstuvai-imtuvai nuo išsiuntimo dienos.

Grįžti & Grąžinti

Jei nesate patenkinti produkto (- ų), kurį įsigijote,mes grąžinsime jums, kai prekės siunčiamos atgal.Mes suteiksime visa grąžinamoji išmoka, jei prekės yra grąžinami jų originalus būklės.

Tai, ką MES TIEKIMAS

Mes tiekiame visų rūšių suderinama optinis siųstuvas-imtuvas modulių, įskaitant SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, BIDI,CWDM,DWDM ir kiti specialieji moduliai radijo stotele. Mūsų produktai yra suderinami su "Cisco", Ciena, H3C, HP, Extreme, Liejimo, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Kadagio, Ruijie, Zyxel, Huawei ir kt

Žymos: optinis modulis, sfp radijo stotelė, sfp optinis modulis, Pigūs optinis modulis, Aukštos Kokybės sfp radijo stotelė, Kinija optinis sfp modulis Tiekėjai

Parašykite savo atsiliepimą!

Reitingas

Panašūs produktai

Nauja

Išpardavimas

KLS JC 24V300W HALOGENINĖS LEMPOS

KLS JC 24V300W HALOGENINĖS LEMPOS PAGAMINTAS JAPONIJOJE

€26.49

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

1X Karšto pardavimo RGB LED juostelės Wifi sontroller "iPhone", "iPad" ir "Android" Sistema nemokamas pristatymas

RGB LED Juostelės WiFi Valdiklis, Skirtas iPhone , iPad ir Android Sistema Darbinė įtampa: DC12-24V Išėjimo srovė: 4Ax3CH Prijungimas: Bendro anodo Matmenys: 105.5*W45*H23 mm Nuotolinio valdymo atstumas: 50 meters indoor,

€23.84

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

13/0 FGB® Skaidraus Stiklo Sėklos Karoliukai, Klasės, Viduje Spalva, Juodas, 2.3x1.5 mm, Skylė: 1mm; apie 48500pcs/svaras

USD 12.54 /svaras 13/0 FGB® Skaidraus Stiklo Sėklos Karoliukai, Klasės, Viduje Spalva, Juodas Dydis: apie 2,3 mm skersmens, 1,5 mm storio, skylė: 1mm; apie 48500pcs/svaras. Šios rūšies sėklos karoliukai yra dirbtinė janpanese sėklos karoliukai.

€21.86 €15.30

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

8 ir 16 Volai Komercinės 110v, 220v Elektros Ledų Kūgis Kaminas Tortas Kurtos Kalacs Grotelės Roll Krosnelė Maker Mašina

8 ir 16 Volai Komercinės 110v, 220v Elektros Ledų Kūgis Kaminas Tortas Kurtos Kalacs Grotelės Roll Krosnelė Maker Mašina Specifikacija: Produkto Pavadinimas 16 Roller Komercinės 110v, 220v Elektros Ledų Kūgis Kaminas Tortas Kurtos Kalacs Grotelės Roll Krosnelė

€409.79

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

15x22cm Tirštėti(0.14 mm) Aišku, PE Zip-Lock Savarankiškai Antspaudas Poli plastikinį maišą,100vnt/daug Reclosable užtrauktukas su šlapia Danga antspaudas dėklas Dovanų maišelyje

Sustorėjimas PE ziplock maišą dovanų maišelis 100vnt/daug,skaidraus plastiko maišą įrankių ar pakuotė, plastikiniai maišeliai su užtrauktuku Visiškai naujas ir aukštos kokybės Maisto klasės medžiaga Dydis:15cmx22cm(5.91 x 8.66

€3.17

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Nemokamas Pristatymas Taivano Auto Oro Srauto Jutikliai AFH70M-19 8-97177118-0 Masė Oro Srauto matuoklių MAF Davikliai Suzuki

Techniniai Duomenys: OEM Nr.:AFH70M-19 8-97177118-0 Oro srauto matuokliai, tinka suzuki Prekės būklė:naujas Kilmės vieta:Taivanas Prieš pateikiant užsakymą,pls įsitikinkite, kad tai AFH70M-19 yra tai, ko jums reikia.ačiū 1

€60.94 €46.31

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

LAOA 100W Karšto Oro Klijų Pistoletas Šilumos Elektros Šilumos Temperatūra Įrankis Gumos Ginklą Pistolet a ri silikon tabancasi

Įvairioms gyvenimo: Medžio, plastiko gėlės,meno,plaukų papuošalai,keramikos,stiklo, PASIDARYK pats,ir tt Dovanų vieną suvirinimo tiek. 1, Aliumininiai ginklą bitų 2,šilumos dispassion lempos 3, Klijais klijuoti įrašyti skylę Rodo 4, šviesiai 5,

€21.17 €14.60

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

7.5*2,5 mm Auksas, Sidabras Stiprus Magnetinis Sąsagos Odos Apyrankės "PASIDARYK pats" Juvelyrikos Priėmimo Fermoir Magnetique 5 Vnt./daug JJAL C419

7.5*2,5 mm Auksas, Sidabras Stiprus Magnetinis Sąsagos Odos Apyrankės PASIDARYK pats Juvelyrikos Priėmimo Fermoir Magnetique 5 Vnt./daug JJAL C419 Kiekis:5 vnt Medžiaga:Lieti ,Magnetas Spalva:Šviesiai Aukso,Sidabro Dydis:2.2*0.9 cm skylės dydis:0.75*0.25

€2.28 €1.74

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

3 Panels Chinese Style Art Stone Leaves Picture Canvas HD Print Wall Painting Artwork Canvas Home Room Decor Art Unframed

Coupon Discount coupon click() Material Canvas Print with Linen/Cotton High quality Material . Quality rating Good quality by cn1518589308qrdz If you want to buy framework Framework click( Customer Service We can custom any size for you, and we can do custom

€10.10 €7.07

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Pa3534u-1brs Nešiojamas Baterija Toshiba Satellite Pro A200 A210 L300 L300D L550 L450 L500 L550 pa3534u-1brs a300

Aprašymas: Baterijos Tipas: Li-ion Įtampa : 10.8 V Talpa : 4400mAh Produkto Tipas : Pakeisti Bateriją (100% Brand New) Būklė : visiškai Naujas, su 24 mėnesių garantija!Sertifikuotas pagal CE ir Rohs !! Nešiojamas

€15.32 €14.55

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

2VNT Kampine Pavara 18T 0.5 Mod M=0.5 Tampros modulis Santykis 1:1 Išgręžkite 3mm Žalvario stačiu Kampu, Transmisijos dalys, mašinų dalys "PASIDARYK pats"

Žalvario Kampine Pavara TIPAS: 0.5M18T , Pagimdė d= 3 mm L1=3 mm, D=5.94 mm L=7,8 mm jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami susisiekite su manimi

€9.01 €7.66

Į krepšelį

© 2021 Jmphotography.lt. Visos Teisės Saugomos