Pagrindinis / didmeninė

Stručių Studentų antikvariniai bronzos apdaila Eb žalvario Alto saksofonas

€289.75

Produkto aprašymas

  • Pagrindinė Medžiaga: bakelite
  • Korpuso Medžiaga: Žalvaris
  • Paviršiaus Medžiaga: Aukso Lako
  • Tonas: Bb
  • Tipas: Kritimo Melodija E (F)
  • Prekės Pavadinimas: strutis
  • Modelio Numeris: Saksofonas
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
  • Pakuotės Svoris: 7.0kg (15.43lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Pavadinimas :

Roffee Woodwind Muzikos Instrumentas, antikvariniai bronzos apdaila Eb žalvario Alto saksofonas

Gamintojas: Roffee

Medžiaga : Geltona Žalvario

Raktas: Antikvariniai Vario

Tonas: Alto Apklausa

Meistras cartion : Standartinis eksporto carton

Logotipas&mark : Nemokamai simbolis ir ženklas

Atsarginė dalis : Case,Nendrių, Pirštinės,Poliravimo audinys ,Vazelinas ir tt.

Žymos: alto saksofonas, studentų alto saksofonas, alto saksofonas, Pigūs alto saksofonas, Aukštos Kokybės studentų alto saksofonas, Kinija saksofono alto Tiekėjų

Parašykite savo atsiliepimą!

Reitingas

Panašūs produktai

Nauja

Išpardavimas

Originalus naujas 5015 MS3108A28-11P MS3102A28-11S 22 American Standard aviationplug išlenktas core vandeniui jungtis

Reikia pirkti didesnį kiekį, prašome kreiptis į mane! Daugiau palankios kainos!

€43.21

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

4Pcs/Daug Premintehdw 110*110*H55mm "Chrome" Baldų Vonia, Kavos Baras, Sofa-lova, Kėdės Kojos Kojos Kojos Gėlių Dizainas Su Varžtais

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje, Mūsų prekės ženklas Premintehdw - tai Premium Vientisumą Aparatūros , Mes jau dalyvauja spintelės pramonės&hardwares paskirstyti daugiau nei 15 metų Kviečiame visus paklausimus iš jūsų, ir Mes

€16.97

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Crazy Skatinimas! naujo patento nešiojamas skaitmeninis mini kvėpavimas alkoholio testeriai didmeniniams a breathalyzer bandymų su raudonu apšvietimu

Skelbimas: Jei savo užsakymo vertė yra mažesnė nei $5, tai bus siunčiami automatiškai Kinija po Eilinio Maža Pakuotė, kurios nesuteikia stebimų sekimo Numerį. Jei savo užsakymo vertė yra daugiau nei $5, tai bus siunčiami automatiškai Kinija

€7.44 €4.98

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Nauja/Originali Lenovo Thinkpad T440S Lcd galinis dangtis atgal Touch 04X3872 AP0SB000700 Nešiojamas Pakeisti Dangtelį

Statusas Nauja ir Originali, vežamos be originalios pakuotės Pritaikymas: T440S Touch P/N 04X3872 AP0SB000700 Pakuotė 1 vnt/Dėžutėje Pakavimo Metodas Putų ir kartoninių ir plastikinių Patikrinti Picutre ar FRU prieš pirkti šią prekę. Tai, ką matote, yra

€38.81

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Nerūdijančio Plieno Įvažiavimo Vartai, 10-12mm Stiklo Durų Užrakto Spynos, W Klavišą, Sūpynės Duris ir Stumdomas Apvalus Dizainas 4 Rūšių

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje, Mūsų prekės ženklas Premintehdw - tai Premium Vientisumą Aparatūros , Mes jau dalyvauja spintelės pramonės&hardwares paskirstyti daugiau nei 15 metų Kviečiame visus paklausimus iš jūsų, ir Mes

€14.07

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Namo Apdaila rankomis dažyti šilko tapyba su paukščiais ir gėlėmis daug nuotraukų pasirinktinis

Plačiai usded namų,mados parduotuvė,parduotuvės,restoranas,paroda,kovos meno galerija,muziejus,biuro,namų ir pan. Produkto modelis: CHY-001/CHY-002/CHY-003/CHY-004 Standartiniai matmenys: 400*1200MM*4 su tapyba rėmelį Medžiaga:100% Gryno

€143.42

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Už "Huawei", OSX010000 Optinis SFP modulis+ 10G vieno režimo modulis (1310nm, 10 km, LC)

Už Huawei , OSX010000 Optinis SFP modulis+ 10G vieno režimo modulis (1310nm, 10 km, LC) Produkto Būklė: naujas Produkto Savybės: l Huawei 10G SFP+ Moduliai ,1310nm 10km,10G SFP LR l Karšto-pluggable SFP+ pėdsaką l

€62.09

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Naujas Atvykimo 2 Vnt Petnešomis Elastinga Raumenų Paramos Suspaudimo Įvorė Sporto Skausmo Mėlyna

Naujas Atvykimo 2 Vnt Petnešomis Elastinga Raumenų Paramos Suspaudimo Įvorė Sporto Skausmo Mėlyna Savybės: Parama Serija: * Unikali medžiaga, nr. Alerginis poveikis odai Sporto apsauga: apsauga nuo Kūno sužalojimų, tarp judesių. Žalos

€1.57 €1.23

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Geriausios Kainos DC3V 3,6 V 5V 6 V 7.4 V 9V 12V Mini Relay Belaidžio tinklo Jungiklis, Nuotolinio Valdymo Maitinimo Imtuvas + Siųstuvas Turas 315/433mhz

Naudojimas: Mūsų produktai yra plačiai naudojama nuotolinio valdymo jungiklis, nuotolinio valdymo siurblio įjungimas ir išjungimas, nuotolinis valdymas mašiną įjungti ir išjungti nuotolinio valdymo variklis ir teigiamas, ir neigiamas, nuotolinis valdymas lizdas,

€8.77 €6.57

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Pirštu TR PRO5150 PRO5350 PRO5450 GP328 GP338 du būdu radijo laisvų rankų įranga šalmas, ausinės

SAVYBĖS Šalmas ausines pasiūlyti pigesnė alternatyva išlaikant galimybę dirbti dėl įvairių ryšio sistemos. Kaip Elito ir dvigubu Režimu, naudokite nuimamas mažesnės virvės, siekiant maksimalaus suderinamumo, bet rankų įranga yra siūlomi vieno

€24.84

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

200pcs X Naujas 4.7 UF 450V 10X17 Aliuminio Elektrolitinių Kondensatorių

200pcs X 100% Naujas 4.7 UF 450V 10X17 Aliuminio Elektrolitinių Kondensatorių

€6.75

Į krepšelį

© 2021 Jmphotography.lt. Visos Teisės Saugomos