Pagrindinis / Ryšių Įranga

Nemokamas Pristatymas SM SX PVC 3mm, 10 Metrų SC/APC Optinio Pluošto Jumper Kabelis SC/APC-SC/APC Fiber Optic Patch Cord

€10.68

Produkto aprašymas

  • Prekės Pavadinimas: jyttek
  • Modelio Numeris: JYT-PSA
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Savybės:

---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis---Geros konvertuojamomis---Geros ilgaamžiškumas---Aukštos temperatūros stabilumas

Programos: kabelinę televiziją; Aktyvus prietaisas nutraukimo; Telekomunikaciniai tinklai; Metro; Vietinių Tinklų; Duomenų tvarkymo tinklų; Bandymų įranga; Patalpų įrengimas; Wide Area Networks;

Specifikacija: Straipsniai Vienos rūšies Multimode PC UPC APC 62.5/125 50/125 50/125 10G Įterpties Nuostoliai Grįžti Nuostolių ≥45dB kaip 50dB ≥60dB ≥35dB Patvarumo darbinė Temperatūra nuo -40 iki +75 -40 iki +75 Rėmelis Skylės Dydis 125.0+1/-0um, Conentricity:≤1um 125um,Conectricity:1≤3um 125.3+1/-0um, Conentricity:≤1um 127um,Conectricity:1≤3um 125.5+1/-0um, Conentricity:≤1um 128um,Conectricity:1≤3um 126.0+1/-0um, Conentricity:≤1um

SC/APC-SC/APC-SM-3.0 mm-10m fiber optic Patch Cord. Jungtys: PK PK Core: Vienos rūšies Pluošto Tankis: Simplex Apdaila/Dydis: APK lenkijos Ilgis: 10 m (- ių) Skersmuo: 3 mm Medžiaga: PVC

Transportas:

1. Organizuojame siuntos nuo pirmadienio iki penktadienio. Laivybos apima pakavimo ir tvarkymo mokesčiai.

2. Tai trunka maždaug 30-40 dienų (JAV, CA, AU). Kitose šalyse 40-60 darbo dienų, tiksli pristatymo trukmė priklauso nuo pašto procesą.

3. , Jei jums nereikia gauti savo laimėjimo prekę (s) per 30 darbo dienų, prašome palikti žinutę arba E-mail kreipkitės į mus, mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas su jumis.

Atsiliepimai:

1. Mes automatiškai palikti teigiamą atsiliepimą kiekvienam pirkėjui, siekiant užbaigti sandorį.

2. Mes išlaikyti aukštą standartų siekimas 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus mums.

3. Geras bendravimas gali išspręsti visas problemas, jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis, mes operatyviai spręsti problemas, išgyveni

Apmokėjimas:

1.mes priimame Alipay ,Mes priimame per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio Deponavimo.

2.Mokėjimas turi būti atliktas saugus mokėjimo procesorius, sąlyginio Deponavimo.

3.Jei negalite patikrinti iš karto po beveik,palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas

4.Mes tik laivas Alipress patvirtino adresą.

Grįžti:

1.Mes siekiame 100% pasitenkinimo.

2.Mes garantuojame, kad prekės jums įsigyti prekę mes čia aprašyta ,ir yra aprašyta būklė.

3.Jei prekės atvyksta ir nėra taip, kaip aprašyta, prašome susisiekti su mumis grąžinti elementą keistis.

4.Grįžti negali būti priimtas dėl kitų priežasčių.

5.Prašome pranešti per 3 dienas, ir grįžti į mus per 7 dienas nuo gauto data keistis.

Žymos: optinis patch cord, fiber optic patch cord, pvc 3mm, Pigūs optinis patch cord, Aukštos Kokybės fiber optic patch cord, Kinija pvc 3mm Tiekėjų

Parašykite savo atsiliepimą!

Reitingas

Panašūs produktai

Nauja

Išpardavimas

10/100M 8TX + 2FX 30W Industrial Ethernet PoE Switch

10/100M 8TX + 2FX 30W Industrial Ethernet PoE Switch Modelis: LNK-GY208P-SFP Serija Apžvalga LNK-GY208P-SFP nevaldomas PoE switch ateina su 8x 10/100Base-T RJ45 Ethernet ports, 1x gigabit TP/SFP combo uosto ir 1x gigabit SFP lizdas. Ji gali tiekti

€186.27

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

DN MXPD-123MD 622M-1310nm-40km-SM-ESFP

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vieną-metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€31.62

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

DN ME909 ME909s-120 LTE Modulis 55010253 867377021272343

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€61.10

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

AUA Nešiojamą Optinio pluošto Galios Matuoklis +10 mw raudonas šviesos šaltinis, Vaizdo Gedimų Lokatorius Optinio Pluošto Kabelio Testeris

Savybės: Vartotojo savęs kalibravimo funkcija Linijinis (mW) ir netiesinė indeksas (dBm), rodomas tuo pačiu metu Unikalus MK / SC / ST bendrasis sąsaja, be sudėtingų perskaičiavimo Pasirinktinai, automatinė išjungimo funkcija Pasirinktinai

€25.66 €24.38

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Optinio Pluošto Patch Cord Laidas,LC/VNT-LC/VNT,3.0 mm Skersmens,OM2 Multimode 50/125,Duplex,LC LC 25 Metrų

Fiber Patch Cord Laidas,LC/VNT-LC/VNT,3.0 mm Skersmens, Multimode 50/125, Duplex, 25Meters Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų. Techninės Specifikacijos: Parametras Vienetas FC,

€17.38

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Originalus TXP1XGHL2CZAB33G 9.95 G-11.09 G-193.3 THz-80km-XFP

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija.

€252.49

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Optinės Galios Matuoklis Testeris Rankinį Optinį Lazerio Šviesos Šaltinis RY3205B Šviesos galia meter10Mw Vaizdo Gedimų Lokatorius

Produkto Savybės RY3205 serijos nešiojamą optinis multimetras, integruotas lazeris, šviesos ar raudona šviesa ir tiksli optinė galia, pašalina būtinybę atlikti du priemonė puolė prie nepatogumų, lauko bandymus, įrengimo, eksploatavimo ir techninės

€85.53 €81.25

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

60Km Gigabit ethernet Optinis Žiniasklaidos Convertes 10/100/1000Mbps Ethernet prie optinio Pluošto siųstuvai-imtuvai Už CCTV Apsaugos Sistema - Singlemode

100/1000Mbps Gigabit Ethernet, kad Pluošto Media Konverteriai , Vieną-režimu iki 60Km Aukštos Kokybės ir Aukštos Rezultatus ir Didmeninė kaina, Penkių metų Garantija! Nedelskite užsisakyti vieną porą bandymų. Mes garantuojame, kitą kartą,

€222.69 €211.56

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Už "Huawei", OSX010000 Optinis SFP modulis+ 10G vieno režimo modulis (1310nm, 10 km, LC)

Už Huawei , OSX010000 Optinis SFP modulis+ 10G vieno režimo modulis (1310nm, 10 km, LC) Produkto Būklė: naujas Produkto Savybės: l Huawei 10G SFP+ Moduliai ,1310nm 10km,10G SFP LR l Karšto-pluggable SFP+ pėdsaką l

€62.09

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Originalus DN TRPE48K12CZAB30 2.5 G-CWDM-1511nm-40 km

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€19.87

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Transliacijos-lygio dviejų priekį, subalansuoto garso Pluošto media converter dvipusis kortelės Nongnou pirmasis vadovas kortelės Guangnuan

Apžvalga 2 ch balansas garso per pluošto serijos parama 2 Kanalo balansas audio 16-bitų skaitmeniniu būdu užkoduota transliacijos kokybės balansas garso per vieną multi-mode arba single-mode optinio pluošto. Šių skaidulų optinio siųstuvo ir optinio

€256.63

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

2017 karšto pardavimo 10G XFP CWDM modulis 10km 1270-1450nm 10G SFP+ optinių skaidulų siųstuvas-imtuvas, didmeninės kainos

10Gb/s 1 0km XFP CWDM Optiniai radijo stotelė PRODUKTO SAVYBĖS Hot-pluggable XFP pėdsaką Palaiko 9.95 Gb/s iki 11,3 Gb/s sparta bitais Palaiko Kelio ir XFI kilpinės jungties RoHS-6 atitiktų Reikalavimus (be švino) Galios

€322.86

Į krepšelį

© 2021 Jmphotography.lt. Visos Teisės Saugomos